Αποτελέσματα Εξετάσεων

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2015/2016

ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2015/2016

ΠΤΥΧΙΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

Καρδιανού Διονυσία-Φωτεινή, τάξη κας Στέλλας Χοναίου, Άριστα.

ΘΕΡΙΝΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2015/2016

ΔΙΠΛΩΜΑ ΒΙΟΛΙΟΥ

Νοκ Χριστίνα-Λίζα, τάξη κου Σπύρου Στεργίου, Άριστα,1ο Βραβείο και Αριστείο.

ΠΤΥΧΙΟ ΠΙΑΝΟΥ

Ζαραβούτση Παρασκευή-Έλλη, τάξη κας Σταυρούλας Παπαδιαμάντη, Καλώς.

ΠΤΥΧΙΟ ΚΙΘΑΡΑΣ

Χωμενίδης Νίκος, τάξη κου Σπύρου Μιχαήλ, Άριστα και Δικαίωμα Δεξιοτεχνίας.
Σέλα Πλούμπ, τάξη κου Κώστα Κηρολύτη, Άριστα και Δικαίωμα Δεξιοτεχνίας.

ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΙΑΝΟΥ

Κονταράτου Κυριακή, τάξη κας Μαρίας Κανατσούλη-Παπαδιαμάντη, Άριστα Παμψηφεί.


Αποτελέσματα Διπλωματικών-Πτυχιακών Εξετάσεων Σχολικού Έτους 2014-2015

ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2014-2015

Δίπλωμα Πιάνου
Κωνσταντινίδου Μαρίνα, τάξη κας Μάγδας Νικολαϊδου, Άριστα.

Πτυχίο Πιάνου
Πωλαναγνωστάκη Ευγενία, τάξη κας Μαρίας Κανατσούλη-Παπαδιαμάντη, Λίαν Καλώς.

 

ΘΕΡΙΝΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2014-2015

Δίπλωμα μονωδίας
Παπαδιαμάντη Έλλη-Ασπασία, τάξη κας  Helene Karusso Mezriczky, Άριστα Παμψηφεί και Πρώτο Βραβείο.

Πτυχίο Πιάνου
Γεωργιάδου Βασιλεία, τάξη κας Μαρίας Φραγκούλη, Άριστα.

Πτυχίο Σύγχρονου Τραγουδιού
Μωρίκη Φιλοθέη, τάξη κας Στέλλας Χροναίου, Άριστα, Πρώτο Βραβείο με Διάκριση, Ειδικό Βραβείο «ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΑΝΑΤΣΟΥΛΗ».
Σέλα Πλούμπ, τάξη κας Στέλλας Χροναίου, Άριστα.

 


Αποτελέσματα Διπλωματικών, Πτυχιακών, Δεξιοτεχνίας και Προκριματικών Εξετάσεων Σχολικού Έτους 2013-2014

Δίπλωμα Πιάνου
Σουρτζή Μαρία, τάξη κας Μαρίας Κανατσούλη-Παπαδιαμάντη, Άριστα.

Πτυχίο Πιάνου
Κερστετζής Γιάννης, τάξη κας Σταυρούλας Παπαδιαμάντη, Λίαν Καλώς.
Κυράνας Αναστάσιος, τάξη κας Μιμής Ρουφογάλη, Καλώς.

Προκριματικές Πτυχίου Πιάνου
Ευαγγελινού Άλκηστις, τάξη κας Μαρίας Κανατσούλη-Παπαδιαμάντη, Άριστα.

Δεξιοτεχνία Βιολιού
Βλάχος Νέστορας, τάξη κου Σπύρου Στεργίου, Άριστα.
Νοκ Χριστίνα-Λίζα, τάξη κου Σπύρου Στεργίου, Άριστα.

Πτυχίο Φυγής
Πανέλλη Μαρία, τάξη κας Μάρθας Κυλάφη, Άριστα.
Τσουκαλάς Αρτέμης, τάξη κου Άλκη Ξανθάκη-Τερτσέτη, Άριστα.

Πτυχίο Αρμονίας
Κωτσέλη Νεφέλη, τάξη κου Άλκη Ξανθάκη-Τερτσέτη, Άριστα.
Λεμπέση Ευαγγελία, τάξη κου ΄λκη Ξανθάκη-Τερτσέτη, Άριστα.

Πτυχίο Σύγχρονου Τραγουδιού
Ιωαννίδη Χριστίνα, τάξη κας Στέλλας Χροναίου, Άριστα Παμψηφεί.

 


Αποτελέσματα Διπλωματικών, Πτυχιακών, Δεξιοτεχνίας και Προκριματικών Εξετάσεων Σχολικού Έτους 2012-2013 

Δίπλωμα Πιάνου
ΚΩΤΣΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ, τάξη κας Μαρίας Κανατσούλη-Παπαδιαμάντη, Άριστα.

Δίπλωμα μονωδίας
ΚΩΤΣΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ, τάξη κας Μαρίας Θωμά, Άριστα Παμψηφεί και 1ο Βραβείο.

Δεξιοτεχνία Πιάνου
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ, τάξη κας Μάγδας Νικολαίδου, Άριστα.
ΚΑΤΗ ΣΟΥΖΑΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΑΥΗ, τάξη κας Βασιλικής Τσιμπούκη, Λίαν Καλώς.

Προκριματικές Πτυχίου Πιάνου
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ, τάξη κας Μαρίας Φραγκούλη, Άριστα.

 


Αποτελέσματα Διπλωματικών – Πτυχιακών Εξετάσεων Σχολικού Έτους 2011-2012

ΧΕΙΜΕΡΙΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2011-2012

Δίπλωμα Τσέλου
Αβραμίδου Μαρία, τάξη κας Μαρίνας Κισλίτσινα, Άριστα.

Πτυχίο Σύγχρονου Τραγουδιού
Χατζοπούλου Ευγενία, τάξη κας Στέλλας Χροναίου, Άριστα.

Προκριματικές Πτυχίου Πιάνου
Ρώτα Μαρία-Δήμητρα, τάξη κας Μάγδας Νικολαϊδου, Άριστα.
Πωλαναγωνστάκη Ευγενία, τάξη κας Ελένης Γιαννακοπούλου, Λίαν Καλώς.

 

ΘΕΡΙΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2011-2012

Δίπλωμα Μονωδίας
Ταμπακοπούλου Μαριτίνα, τάξη κας Μαρίας Θωμά, Άριστα Παμψηφεί και 1ο Βραβείο.

Πτυχίο Πιάνου
Ανέστου Μαρία-Φωτεινή, τάξη κας Φίλιας Δαπέργολα, Άριστα.
Ιωαννίδου Μαριάννα, τάξη κας Μάγδας Νικολαϊδου, Άριστα.

Πτυχίο Φλάουτου
Πολυχρόνης Δημήτρης, τάξη κας Αλλέγρης Βουλγαράκη, Άριστα.

Πτυχίο Αντίστιξης
Πανέλλη Μαρία, τάξη κας Μάρθας Κυλάφη, Άριστα.
Τσουκαλάς Αρτέμης, τάξη κου Άλκη Τερτσέτη, Άριστα.

Πτυχίο Σύγχρονου Τραγουδιού
Καραγιάννης Κωνσταντίνος, τάξη κας Τζίνας Πούλου, Λίαν Καλώς.

Δεξιοτεχνία Μονωδίας
Κωτσέλη Νεφέλη, τάξη κας Μαρίας Θωμά, Άριστα.

Προκριματικές Πτυχίου Πιάνου
Διοματάρη Κωνσταντίνα-Μαρία, τάξη κας Μάρθας Κυλάφη, Άριστα.
Κυράνας Αναστάσιος, τάξη κας Μιμής Ρουφογάλη, Λίαν Καλώς.

 


Αποτελέσματα Εξετάσεων Σχολικού Έτους 2010-2011

Πτυχίο Πιάνου
Μαργαρίτη Βασιλική, Άριστα, τάξης κας Μιμής Ρουφογάλη.
Ροδόπουλος Χρήστος, Λίαν Καλώς, τάξης κας Φίλιας Δαπέργολα.

Προκριματικές Πτυχίου Πιάνου
Ντεκούλης Νίκος, Άριστα, τάξης κας Φίλιας Δαπέργολα.
Σουρτζή Μαρία, Άριστα με Διάκριση, τάξης κας Μαρίας Κανατσούλη-Παπαδιαμάντη.
Ζιοπούλου Θεοδώρα, Λίαν Καλώς, τάξης κας Μιμής Ρουφογάλη.
Κερεστετζής Γιάννης, Λίαν Καλώς, τάξης κας Σταυρούλας Παπαδιαμάντη.
Ζαραβούτση Παρασκευή-Ελευθερία, Καλώς, τάξης κας Σταυρούλας Παπαδιαμάντη.

Δίπλωμα Μονωδίας
Κουτρολού Χαρά, Άριστα Παμψηφεί, τάξης κας Μαρίας Θωμά.

Δεξιοτεχνία Μονωδίας
Ταμπακοπούλου Μαριτίνα, Άριστα, τάξης κας Μαρίας Θωμά.

Δεξιοτεχνία Πιάνου
Κωνσταντινίδου Μαρίνα, Άριστα, τάξης κας Μάγδας Νικολαίδου.

Πτυχίο Βιολοντσέλου
Λυριντζή Βασιλική, Άριστα, τάξης κας Μαρίνας Κισλίτσινα.

Προκριματικές Πτυχίου Φλάουτου
Πολυχρόνης Δημήτρης, Άριστα, τάξης κας Αλλέγρης Βουλγαράκη.

Πτυχίο Αρμονίας
Ζαμπούνης Κωνσταντίνος, Λίαν Καλώς, τάξης κου Θάνου Μαργέτη.

Πτυχίο Αντίστιξης
Παπαδοπούλου Ευθαλία, Άριστα, τάξης κου Άλκη Τερτσέτη.